• Свеж
Ступел Индустрии Внимавајте На Вештерката Гроздобер Фраза Празник Сликарство Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Внимавајте На Вештерката Гроздобер Фраза Празник Сликарство Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 20 х 1.5 х 16 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 14 x 1,5 x 11 Големи : 20 x 1,5 x 16 Преголеми : 30 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Вештерка, Ноќта На Вештерките, Празнична, Сезонска, Плашлива, Гроздобер, Пазете Се Дека Вештерката Е Внатре. Дизајн На Стефани Воркман Марот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата