• Свеж
Стив Маден женски палто со качулка со аспиратор

Стив Маден женски палто со качулка со аспиратор

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Останете топло и стилски во овој безвременски палто од Стив Мадден. Ватиран дизајн на Шеврон и форма на слабеење го прават овој палто совршена мешавина на мода и функција. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. јака од перница; Прицврстена аспиратор се склопува во јака. Затворање на поштенски патенти. Школка отпорна на ветер и вода. Ватиран шефрон шема. Школка, постава и пополнување : 100% полиестер. Само Хемиско чистење. Увезени. Стив Маден женски палто со качулка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата