• Свеж
Посно кујна има пилешки клуб панини замрзнат оброк оз

Посно кујна има пилешки клуб панини замрзнат оброк оз

DEN 58.24
Стока
Достапно е за нарачката

Посно кујната се карактеризира со пилешки клуб Панини Замрзнат оброк нуди брзо и лесно решение за оброк кога сте кратки на време. Овој замрзнат сендвич има пилешко месо од бело месо, распарчена сланина, домати, сирење и сос во стилот на ранчот на италијански леб. Оброците со посно кујна нудат вкусна италијанска инспирирана кујна направена со премиум состојки за задоволувачко замрзнат влез може да се чувствувате добро за јадење. Оваа чиста кујна подготвена оброк содржи 24 грама протеини. Микробранови првично го прави овој замрзнат пилешки сендвич одличен избор за брз ручек на работа или лесна вечера дома на зафатени ноќни часови. Секој пакет содржи една посно кујна панини. Чувајте ја посно кујната пилешка панини замрзнати додека не сте подготвени да се подготвите. Една кутија од 6 мл со посно кујна има пилешко клубски замрзнат оброк. Овој сендвич на Панини нуди лесно подготвено решение за оброци за замрзнат ручек или вечера. Пилешко месо од бело месо, распарчена сланина, домати, сирење и сос во стилот на ранчот на италијански леб. Овој микробранова оброк нуди 24 грама протеини. Пилешкото панини е идеално за ручек или вечера. Ставете го сендвичот во микробранова печка и следете ги упатствата за готвење на пакетот. Чувајте замрзнати додека не сте подготвени да уживате.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата