• Свеж
12-114.3 139. Надвор од патот Ft- Сатен црно тркало 0 78.3

12-114.3 139. Надвор од патот Ft- Сатен црно тркало 0 78.3

DEN 5759.68
Стока
Достапно е за нарачката

Сè што ви треба во тркало, елеганција, стил и класа заедно со квалитет и сигурност. Ова тркало со легура на едно парче не е само уникатно, туку едно од најжешките на пазарот, стил што е сигурно да биде класик за наредните години. 18x9 12-114.3/139.7 Off Road FT-1 Satin Black 0/78.3.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата