• Свеж
Чудо нација украсена тексас јакна

Чудо нација украсена тексас јакна

DEN 247.84
Стока
Достапно е за нарачката

Јакната на тексас на чудо нација е совршен и совршено трендовски додаток на гардеробата на секоја девојка. Квалитетна конструкција со допир на истегнување за дополнителна подвижност и удобност. Забавен пресврт на докажаната гардероба основна. Чудо јакна од тексас на нација. Небесни закрпи. Детали за предниот џеб.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата