• Свеж
Лесни работи од лесна улица Посетувајте чевли за работа отпорен на жени

Лесни работи од лесна улица Посетувајте чевли за работа отпорен на жени

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Поставете ги нозете во цел ден удобност со "присуствувајте " со лесни дела. Удобната маснотија има одлична поддршка за лак и контури на кривините на стапалото. Одликувајќи се со надворешна плоча отпорна на лизгање/нафта што ви дава уверување и стабилност со секој чекор. Кожа горе има стрии за фантастично вклопување. 2.25 "Пета. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и отпорна на нафта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата