• Свеж
Диск на сопирачките компатибилен со - BMW 318i Предниот, левиот возач или десниот патник

Диск на сопирачките компатибилен со - BMW 318i Предниот, левиот возач или десниот патник

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Surestop е систем на сопирање за велосипеди што спречува вообичаени несреќи со рачка со глава. Ние се здружуваме со велосипедски компании ширум светот за да го направиме сопирањето безбедно, паметно и едноставно. Ние сме динамична група на професионалци управувана од мисија да направиме несреќа со велосипедизам бесплатно. Развојот и комерцијализацијата на нашата технологија за сопирање на сопирачката беше инспирирана од дедото на нашиот основач, кој му го скрши вратот, откако ја надмина предната сопирачка во стоп за паника и прелистувајќи ги лентите. Диск на сопирачката на сопирачката компатибилен со 1992 - 1999 година BMW 318i Предниот, левиот возач или десниот патник го заменува OE Бројот : 34111160674. 34111162282. 34111162288. Продадена количина : продадена индивидуално. Завршување на дискот : Природно. Заврши капа : Природно. Материјал на дискот : леано железо. FITS Изберете : 1997,2000 BMW Z3 2.8 1998-1999 BMW M 2,8 1998-2000 BMW 323 2003-2005 BMW Z4 2.5 2001 BMW Z3 2.5 1996-1999 BMW 328 1992-1995 BMW 325 2002 BMW M 2,5 1992-199999999999 година BMW 318 и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата