• Свеж
Прстен на уникатен бел кристален федерација

Прстен на уникатен бел кристален федерација

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Прославете го вашиот омилен култен класик со оваа декоративна изјава! Овој прстен од не'рѓосувачки челик Starвезда е симбол на Федерацијата и има бел кристал. Ringвонеч на бели кристални федерации на Star Trek Unisex : Symbolty Themefederation Symbalstiance Symbaltiance Steelableable во големини 9-12 Learn повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата