• Свеж
Време и време на женски породилен резервоар на врвот

Време и време на женски породилен резервоар на врвот

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Супер мек и многу удобен породилен резервоар од време и TRU е совршен за секојдневно носење или како слој под вашата омилена јакна или џемпер. Страничното руширање создава вклопување во прилог. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Полу-вклопено. Дефект : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо. Тру.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата