• Свеж
Патики за патеки за момчиња од Авиа, со големина 13-6

Патики за патеки за момчиња од Авиа, со големина 13-6

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Поддржете го неговиот активен животен стил со овие патики на Avia Trail. Солидниот дизајн има горниот дел од мрежата за дишење со многу подлога и пети на браник за да остане во чекор со сите негови авантури на отворено. Стил на чипка за прилагодено вклопување. Материјал : Горна : 70% полиестер/30% полиуретан; Outsole : 59% полиестер/41% термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Големина на чевли : Големина 3. Ширина на чевли : Средна. Карактеристики : Горна мрежа за дишење; Подготвен јазик и јака; перничена нога; Престилка пети со браник. Момци мрежа патеки патики од Авиа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата