• Свеж
Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен емајл балерина шармина со кабелски ланец

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен емајл балерина шармина со кабелски ланец

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете ја вашата loveубов кон балетскиот танц со овој 3-Д балерина шарм ѓердан. Изработено од родиум позлатена сребро, овој шарм од 30х9мм може да се пофали со розов емајл со висока полирана завршница за привлечен дизајн. Виси од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот, овој ѓердан сигурно ќе додаде допир на разиграност на вашата облека. Висок полски човек : Clината на видот : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метал Боја : Беламела Боја : Бела, розова шум со димензии на кауција : 30мм х 9ммхаин Димензии : 18-инчен Х 1,3ммсолидир пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен За чување или давање подароци. Земја на потекло : Chinachain земја на потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, 3-Д, цврст, кастиран, пролетен прстен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата