• Свеж
Шорцеви за џем за спиење на мажи, 2 пакувања

Шорцеви за џем за спиење на мажи, 2 пакувања

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опуштете се носејќи ги овие шорцеви за џем од 2 пакувања за мажи Анде. Изработени во нашата супер мека вкусна ткаенина и стилски отпечатоци, овие шорцеви ќе ве одржуваат пријатно без разлика дали спиете или легнувате наоколу. Овие машки салони шорцеви вклучуваат странични џебови и еластичен опсег за да ви дадат прилагодено вклопување и дизајн што му дава на вашето тело слобода на движење. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Шорцеви за џем за спиење за мажи од Анде.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата