• Свеж
Пионерската жена безвременска дрвена магнетна wallидна лента

Пионерската жена безвременска дрвена магнетна wallидна лента

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Пионерската жена безвременска дрвена магнетна wallидна лента е совршен спој на стил и функција. Оваа прекрасна wallидна лента има цветен образец на РЕЕ и дизајн што го олеснува организирањето на вашите кујнски прибор. Одлично е за ножеви, кујнски ножици, метални прибор за готвење и многу повеќе. Има две вградени во закачалки за клучеви на задниот дел за да го обесат овој wallиден лента, а дизајнот на дрво е одличен начин да додадете рустикален допир на кој било простор. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од Pioneer Woman за да ја завршите вашата колекција во кујната. Организирајте ја вашата кујна со Pioneer Woman Magnetic Wall Strip. Meet REE : Ree Drummond е најпродаваниот автор на Timesујорк Тајмс, ТВ -личност, феном на социјални медиуми и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Пионерската жена безвременска дрвена магнетна wallидна лента : го карактеризира дизајнот на потписот на РЕЕ во стил инспириран од дрво. Закачете ги ножевите, металните прибор, кујнските ножици и многу повеќе. Закачалките за клучеви го олеснуваат закачувањето. Дизајнот на дрво додава рустикален допир на вашиот простор. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата