• Свеж
Peeps сет на активност на велигденско јајце, вклучува налепници, маркери, креони

Peeps сет на активност на велигденско јајце, вклучува налепници, маркери, креони

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сетот за активност на Велигден јајце Пипс прави одличен подарок за сите деца! Сетот Peeps вклучува 6 маркери, 6 креони, 6 листови за боење и налепници за миризливи гуми за џвакање. Маркерите се магента, црвена, портокалова, чаша, жолта, розова и виолетова боја. Боите на креони вклучуваат жолта, виолетова, сина и зелена боја. Вклучени се 6 забавни листови за боење. Сè седи во малку послужавник што убаво се вклопува во велигденско јајце. Наменето на возраст од 3 години и постари. Клучни карактеристики : Сет вклучува 6 маркери, 6 креони, 6 листови за боење и миризливи налепници . Маркерите се црвени, портокалови, задебени, жолти, розови и виолетови. Боите на креони вклучуваат жолта, виолетова, сина и зелена боја. Вклучени се 6 листови за боење . Возраст 3 години и постари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата