• Свеж
F2061TBK, Објавување Кади, Секој, Црна

F2061TBK, Објавување Кади, Секој, Црна

DEN 782.08
Стока
Достапно е за нарачката

Кадата за објавување е наменета за поднесување, објавување, сортирање и дистрибуција. Аголните страни го олеснуваат прелистувањето на папките кога пребарувате датотеки. Практичните рачки за носење од двете страни го олеснуваат транспортот, дури и со целосни, тешки товари. Гумена, немарска лента на дното ги штити вашите работни површини и работни површини при вчитување датотеки во кадата за објавување. Издржливата челична конструкција со тежок мерач има завршница отпорна на гребење, отпорна на чипови и издржува тешки товари. Кадата за објавување има и држач за етикета за лесна идентификација. Ммф Објавување Кади, Црна, 1 Секоја (Количина) Наменета За поднесување, објавување, сортирање и дистрибуција. Нонслип, немар ленти на дното за заштита на површините. Цврстите рачки за носење го олеснуваат транспортот; аголни страни за лесен пристап до папките. Издржлива челична конструкција со завршница отпорна на гребење, отпорна на чипови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата