• Свеж
Едноставен модерен Оз Класик Тумблер со капаче од слама и флип - Шише од шише со вода од не'рѓосувачки челик: Кунзит

Едноставен модерен Оз Класик Тумблер со капаче од слама и флип - Шише од шише со вода од не'рѓосувачки челик: Кунзит

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со две капаци, капа за слама и капакот на флип за да можете да уживате во омилениот пијалок како што сакате. Персонализирајте го овој Tumbler со ласерско гравирање на вашето име! Вклучени се 2 капаци : Капакот од слама и капакот на флип - Внатрешно навојно изолиран капа на слама и изолиран флип капак се вклучени со вашата набавка. Премиум 18/8 не'рѓосувачки челик : Тумблер е направен од висококвалитетен, не'рѓосувачки челик од 18/8 храна од 18/8 и е обложена во трајна завршница. Одговара на повеќето држачи за чаши : Обликот на целото патување и класичните гулаби ќе одговараат на сопствениците на чаши со нормална големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата