• Свеж
Опремена куќа за кукли-

Опремена куќа за кукли-

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Соберете ја куќата на кукли, сликајте и украсете го мебелот, а потоа играјте. Сè што ви треба се кукли и вашата фантазија. Тешка, издржлива кукла куќа плус лесна за собереност пет простории мебел : дневна соба, трпезарија, спална соба, соба за гости и библиотека. Овој пакет 19x15.25x4,1 инчен содржи две садови со боја, четка за бојадисување, шкурка, 100 парчиња двострана лента, 160 разновидни рингести, 111 парчиња пена за украсување, десет парчиња печатени и пред-скратени брусатни за да ја соберат куклата за кукли и пет листови од дрво што содржат дваесет и два подготвени парчиња мебел пред исечен мебел. Собрани кукла куќа мери 15.75x6,75x18 инчи. Препорачано за возраст од 5 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење, мали делови. Не за деца под три години. Е во согласност со EN 71, CPSIA и ASTM. Увезени. Наместена куќа за кукли-.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата