• Свеж
Големото копче за долги ракави на Швајцарија+Техника, Поли Фланел Копче надолу, до големина 5XL

Големото копче за долги ракави на Швајцарија+Техника, Поли Фланел Копче надолу, до големина 5XL

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Швајцарски технолошки маж со долги ракави поли фланел : > 98% полиестер, 2% spandexmoisture wickingodor restantupf 30zippered безбедносен џеб; Зад задните копчиња за џебови на градите, Button-Down-Down Flannel Fabrication All-Over Claid Modelfull-Button Front Closure Long ракави со копчиња за копчиња за копчиња за јаки од јака, кои се наоѓаат во разновидна стилови за миење на стилови Поли фланел со долг ракав за мажи : > 98% полиестер, 2% спандекс. Влага за губење. Отпорен на мирис. UPF 30. Зиперски безбедносен џеб; Зад џебот на градите. Метални копчиња. Копче надолу кошула. Фабриација на фланел. Сеопфатна карирана шема. Затворање на предниот дел на копчето. Долги ракави со манжетни за копчиња. Јака од преклопување. Џеб на копчето за градите. Кошула полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата