• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара Плус со големина на Smocked Peplum Top

Фармерки со Софија од Софија Вергара Плус со големина на Smocked Peplum Top

DEN 560.00
Стока
Достапно е за нарачката

Трендовски плус големина со големина на пилум од Софија Вергара е нашата најнова опсесија за секојдневните облеки. Без ракави и стилски, овој врв на пилум е токму она што го бараат сончевите денови. Затегната, засрамена половината се влева во пилум полите за фигура што ласкав изглед што ќе го сакате. Достапно во цврсти бои со лесен стил или убави отпечатоци за да се израмни омилениот пар фармерки и сандали со потпетици. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : No Podemos dejar de Pensar en esta moderna blusa talla active tipo peplo con frunce de sofia vergara como nuestra opción prefida para atuendos de uso diario. Sin manga y con mucto estilo, esta blusa tipo peplo es justo lo que necesitas para esos días soleados. La cintura alástica con frunce fluye hacia un ruedo tipo peplo dándole a tu figura un изгледа фаворит que te encantará. Дисконибилни en Colores sólidos fáciles de combinar o lindos estampados que te harán lucir más elegante con tu par de jeans ovision y sandalias de tacón. Ексклузивен en. Материјал : 100% вискоза/ 100% вискоза. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 'и носи големина 1x/ la Modelo Mide 5ʹ8ʺ y viste una talla "1x". Деколте : V-Neck/ Cuello En V. Затворање : Стил на пуловер/ Pulóver Pulóver. Ракави : Манга без ракави/ грев. Ockебови : Ниту еден/ грев болилос. Карактеристики : Сместени, нивоа детали; еластична половината; сите печатени или цврсти бои/ detalle de hileras con frunce; Цинтура Еластица; estpamdado комплетно o Colores sólidos. Plusенски плус големина го исмејуваше врвот од фармерки од Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата