• Свеж
Анавија видете преку држач за стакло ѓердан за пепел кремирање урн цевка сад за урн, приврзок Меморијален накит со бесплатен комплет за инка и прекрасна кутија за н

Анавија видете преку држач за стакло ѓердан за пепел кремирање урн цевка сад за урн, приврзок Меморијален накит со бесплатен

DEN 244.64
Стока
Достапно е за нарачката

"Анавија сребро видете низ стакло шише Не'рѓосувачки челик ѓердан од не'рѓосувачки челик секогаш ги носи вашите најблиски спомени близу до вашето срце со високо квалитетни ѓердани за кремирање на Анавија. незаборавен начин да ја носите пепелта на вашата сакана личност, коса, сушени цвеќиња или нечистотија од погреб. Приврзокот за кремирање може да се отвори со одвртување на завртката со навојна затка што се наоѓа на врвот на приврзокот. Откако ќе се наполни, ѓердан за кремирање може трајно да се запечати со Додавање на капка супер лепак на завртката пред да го зашрафете затката назад. Приврзокот за кремирање на урната е ханкиран со висококвалитетен хируршки одделение не'рѓосувачки челик, давајќи ви олеснување дека накитот нема да избледи или оцрнува со текот на времето. Меморијалниот чувар доаѓа со А. 20 "" плус 2 "" ланец на змии на Extender со бесплатна инка за лесно да се наполни приврзок ѓердан и прекрасна кадифена кутија за накит за чување на ѓерданот кога не се носи или подготвени за подарок на семејство или пријател кој само што само претрпе загуба. ". Цилиндерот за кремирање е изработен од висококвалитетно стакло и капакот е изработен од 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. [Загарантирано да не избледи или да се оцрнува со текот на времето.]. Димензии : 1,77" x0.45 ".. 20 "плус 2" ланец на змии со змија со јастог. Погреб .. Бесплатни комплет за инка и кадифена кутија за накит . бродови истиот или следниот работен ден!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата