• Свеж
Дизајн на примарна марка на Абилена на куќиште за патници Otterbo Promuters за Apple iPhone 5SE 5S 5

Дизајн на примарна марка на Абилена на куќиште за патници Otterbo Promuters за Apple iPhone 5SE 5S 5

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Loveубовта Абилена? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Абилена. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на примарна ознака на Абилена на куќиште за патници Otterbox за куќиште за серии на Apple 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5 S на сите превозници. Тенок и тежок случај штити гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува и само-залепено заштитник на јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата