• Свеж
Средни машини - 18 l rtr ford f- - rc

Средни машини - 18 l rtr ford f- - rc

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

NKOK Sechine Machines 4x4-18 "L RTR 2015 Ford F-150 NKOK Mean Machines 1 : 10 RC 2015 Ford F-150 : целосна функција RC Truck. Подготвен за AC полнач, 9,6 V NICD за полнење на батерии за полнење на батерии, и 9 V батерија за далечинскиот управувач. Приближна максимална брзина до 12mph. Контролорот за зафат на пиштол одговара на бојата на автомобилот. Официјално лиценцирана од Форд.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата