• Свеж
Северна Дакота Државен бизонски колегиум рокер

Северна Дакота Државен бизонски колегиум рокер

DEN 9439.84
Стока
Достапно е за нарачката

Основниот рокер на државата Северна Дакота, примарен рокер, ќе ви овозможи да ја гледате секоја игра со бизони во крајната удобност на вентилаторот! Се нервираат за време на блиска игра? Функцијата за лулка дефинитивно ќе ви помогне да ги смирите нервите. Се одликува со синтетичка кожа со традиционален презаситен изглед и рачен механизам за поттикнување со целосна поддршка на chaise. Најдоброто од сите лого патенти на и надвор од столот за бесконечни опции за прилагодување. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Кожна кожа; Удобно табулатор за влечење за целосна опција за повторно повлекување; Смирувачка карактеристика на лулка; Синтетичка кожа со висок квалитет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата