• Свеж
Држете Ги Трегерите И Машничката За Деца, Момчиња и Бебешка Претходно врзана Машна-Бургундија 22

Држете Ги Трегерите И Машничката За Деца, Момчиња и Бебешка Претходно врзана Машна-Бургундија 22

DEN 207.20
Стока
Достапно е за нарачката

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : совршено решение за одржување на панталоните на вашето малечко, овие трегери се стручно изработени од 100% ткаен еластичен полиестер со мека, вистинска кожна вкрстена спојка за совршена мешавина на удобност и издржливост. * Можете брзо и лесно да ги облечете вашите деца за свадби, забави, дипломи, семејни слики, училишни униформи, претстави, Костими За Ноќта на Вештерките и многу повеќе со претходно врзаниот сатенски изглед машна.- Совршен за сите возрасти : Бебиња, мали деца и деца! Само изберете ја вистинската големина и боја што ја сакате и ќе бидете воодушевени од симпатичниот изглед на вашето дете.- Суспендерот е направен во различни големини : •Се Протега на 22" (8 месеци на мали деца) • се Протега на 26" (Мали Деца до 9 години) • се Протега на 30" (9 години до околу 5 стапки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата