• Свеж
Richfield Studios 2,5 Безобразни ролетни со безобразни фаули, кедар

Richfield Studios 2,5 Безобразни ролетни со безобразни фаули, кедар

DEN 847.84
Стока
Достапно е за нарачката

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% поголеми лекови за поголемо гледање нанадвор. Дизајнот без кабел додава безбедност во домовите со деца и миленичиња и лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. Вклучен е 3-инчен декоративен валент на круната. • Вистинската ширина на слепиот е 1/2 ”потесен од нарачаната големина за да се овозможи дозвола за монтирање • Операцијата без безжично лесно се крева и се намалува на вашата посакувана позиција • Дизајнот без кабел обезбедува дополнителна безбедност за деца и миленичиња • Надградени 2,5” простории затемнети приватност на приватност Со врежана текстура за изгледот на вистинското дрво • 3 ин. Декоративна валенција на круната со обвивка зад аголот • Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или прицврстување на тркалезна четка од правосмукалка • Монтање хардвер и едноставни упатства ги вклучуваат богатите теренски студио 2.5 „Безобразните ролетни за безобразни делови од дрво имаат надградени летви за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% поголеми лекови за поголемо гледање нанадвор. • Дизајнот без кабел додава безбедност во домовите со деца и миленичиња и лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. • Вклучен е 3-инчен украсен валент на круната.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата