• Свеж
Ekena Millwork 1 2 W 34 H Rustic Three Thoard се приклучи на таблата-н-н-н-н-н-н-латен пеки кипарис фау ролетни од дрво, подготвен тен, тен

Ekena Millwork 1 2 W 34 H Rustic Three Thoard се приклучи на таблата-н-н-н-н-н-н-латен пеки кипарис фау ролетни од дрво, подготвен

DEN 1595.20
Стока
Достапно е за нарачката

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата