• Свеж
Среќен супер мек чист течен сапун, праска, Оз

Среќен супер мек чист течен сапун, праска, Оз

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Течен сапун, свеж прахф балансиран за меки и нежни раце. Среќно супер мек свежо течен сапун со течна рака има формула која темелно ги чисти рацете со богата латер и ја остава вашата кожа да се чувствува чиста и мека секој пат кога ќе ги миете рацете. Совршено за целото семејство. Овој производ не е тестиран на животни. Изработени во Турција. Среќа Супер мек чист течен сапун, праска, 14 мл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата