• Свеж
22оз Сад И Сапун За Раце

22оз Сад И Сапун За Раце

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Херој Чист 2 Во 1 Течен Сапун за раце чистење раце, чистење садови, апарати за чистење, чистење на бања. Како производ 2 во 1, само едно шише за двете работни места е супер погодно. Исто така, создава одлична вода со сапуница што може да се користи како средство за чистење површини, средство за чистење тушеви во бањата, средство за чистење мијалници во бањата, средство за чистење велосипеди и средство за чистење подови. ? АПЛИКАЦИЈА ЗА ЈАДЕЊЕ + САПУН ЗА РАЦЕ ? За Садови : Додадете три пумпи во мијалник со топла вода, а потоа додадете садови. Оставете го да впие за должината на премногу духовитиот спортски нагласен сегмент, а потоа исплакнете. Те молам дон?кажи ни дека ти требаат инструкции како да го користиш како сапун за раце. За да направите кофа со вода со сапуница, користете две пумпи по галон вода. Доаѓа во шише 22 fl oz. Ова шише со сапун за миење раце и сапун за садови користи мирис на база на смрека, што помага да се елиминира мирисот околу куќата или гаражата. Нашиот производ е? ЏУНИПЕР ? Нашиот течен детергент за перење е направен со мирис 1. Мирисот 1 се базира на Смрека. Што е Смрека што ја прашувате? Па, тоа се случува да биде ароматична состојка во Џин. Ние ја сакаме врската и мирисот што произлегува од мирисот што мириса чист и свеж, а не цветен или сладок.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата