• Свеж
Комплет за украси од снегулка од суливан

Комплет за украси од снегулка од суливан

DEN 207.68
Стока
Достапно е за нарачката

O Дојди, да ги обожаваме овие украси на раскошот. Оф-табели гламурозни, овој украс ќе биде сјајна starвезда на вашата следна прослава и убавината ќе донесе сосема нова димензија на вашиот празничен декор! Орнаменти се одличен подарок за да се даде секоја година за да ја започнете следната традиција на празникот. Последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Прославете ја сезоната со празничен сентимент за дрвото! . Започнете нова празнична традиција со подарок за украси да давате . дајте му на вашето дрво преуредување со овие забавни парчиња . место на вашето дрво или во декоративен сад . чувајте во затворена канта за да се задржи чиста.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата