• Свеж
мода елегантна невестинска свадба кадифен долг шал украдена шамија чувајте топла облека додатоци шамија

мода елегантна невестинска свадба кадифен долг шал украдена шамија чувајте топла облека додатоци шамија

DEN 111.84
Стока
Достапно е за нарачката

Мода Елегантна Невестинска Свадба Вештачки Кадифен Долг Шал Украден Шал Чувајте Топла Облека Додатоци Шамија : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Карактеристика : 100 проценти сосема нов и квалитетен.Количина : 1сетматеријал : Тип На Имитација На Лисица : Цврст Стил : Секојдневна, Модна Отворена Големина : 140х40см/55,12"х15, 75"Мода,, елегантна, Топла, мека Големина на Рачно Чувство најмногу одговара, еластична Мека и модерна многу удобна Ткаенина за Истегнување,совршен подарок за себе или за пријателите.Забелешка : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашето разбирањесодржина на пакетот : 1x Шамија (БЕЗ Кутија за Малопродажба. Спакувано Безбедно Во Вреќа Со Меурчиња) Големина : Биста : 140см/55.12 "Биста : 40см/15.75". Материјал : Имитација Лисица Крзно. Пакетот вклучува : 1 шамија. Ве молиме имајте предвид дека облеката е мала, се препорачува да се избере една големина поголема на вистинската големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата