• Свеж
Роден.Повторно.Шампон Од Кевин Марфи, 8. Оз

Роден.Повторно.Шампон Од Кевин Марфи, 8. Оз

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Најновиот шампон на кевин Марфи за измачена коса. Супер, богат со влага, шампон без сулфат за густа, сува, обоена коса. Екстрактите Од Авокадо и Алги додаваат влага и сјај на обоената коса. Достапни Опции за производи се како што следува : Големина : 33,8 мл / литар - Кевин Марфи Роден Повторно Измијте Шампон За Терапија Со Влага; Големина : 8,4 оз - Кевин Марфи Роден Повторно Измијте Шампон За Терапија Со Влага; Роден.Повторно.Измијте од Кевин Марфи За Унисекс, 8,4 мл : ова има средства за кондиционирање добиени од маслиново лист, шеа путер, омега 3 и омега 6 апсорбираат за хемиски оштетена коса. За сите видови на коса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата