• Свеж
Правана Вистина Секојдневно Чистење Вегански Шампон-оз

Правана Вистина Секојдневно Чистење Вегански Шампон-оз

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Што е Тоа : Вистински Секојдневно Чистете Боја Безбеден Вегански Шампон Што прави : целата Нова Дневна Колекција е формулирана без состојки добиени од животинско потекло, парабени, СЛС/СЛЕС сулфати, силикон, глутен, минерално масло и многу повеќе за чисти, безбедни во боја формули кои ја оставаат косата мека, сјајна и хидрирана.Што друго треба да знаете : маслата од Кокос и Сончогледово Семе, екстрактите Од Цвеќе И Орхидеи елфе обезбедуваат сјај, сила и антиоксиданси во сите производи на ВИСТИНАТА. Правана Вистина Секојдневно Чистење Вегански Шампон-10 мл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата