• Свеж
Портер Кабел 15.9 Л 7 W Врата Шарка дефиниција компјутер

Портер Кабел 15.9 Л 7 W Врата Шарка дефиниција компјутер

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

За издржливост и погодност, користете го кабелот за портер 2-1/ шаблон со една шарка. се прилагодува на квадратни аголни шарки до 4 инчи и радиус-аголни шарки до 5/8 инчи. Овој образец може да собере врати до 1-3/4 инчи. Двоглави нокти за лесно отстранување од вратата и рамката. Позитивна поставеност заклучување-во иглички за безбедна поставеност дефиниција. Потребно е аголно длето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата