• Свеж
Божиќен Машки Принт Секојдневна Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Што Дише

Божиќен Машки Принт Секојдневна Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Што Дише

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

95% Полиестер, 5% Спандекс. ●Висококвалитетна Ткаенина€Црвено Копче Надолу Кошула Мажите е направен од 95% Полиестер и 5% Спандекс. Мека висококвалитетна ткаенина ви дава поголема удобност. ●Класичен Дизајн●Овие Божиќни Носии за Мажи имаат класично затворање со копчиња и традиционален Дизајн на јака со свртување надолу. Quality Print ® Различни И уникатни печатени обрасци, висококвалитетно печатење На Шаблони за да ве направат поистакнати! Ќе изгледате нежно и убаво кога ја носите оваа божиќна кошула за одмор. ①Прилика и Подароци Оваа Божиќна Хавајска Кошула За Мажи е совршена за празници, кампување, секојдневно носење, тропска хавајска тема, забава, одмор, плажа итн. Тоа е најдобриот подарок за родендени, годишнини, Денот На Вљубените, Божиќните празници итн. И одличен подарок за вашите момчиња, сопруг, синови итн. ●Нега На облека ● Ладна Машина За Перење, сува сува ниска. Не избелувајте. Големина на возрасни : XXS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL. големина На Дете : 100/ 110/120/130/140/150/160/170. Пакетот вклучува : Кратка кошула За Спиење Божиќен Машки Принт Обична Хавајска Кошула со Кратки Ракави што Дише.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата