• Свеж
Машки Шорцеви Лето Плус Големина Тенки Панталони За Плажа Кои Брзо Се Сушат Секојдневни Спортски Кратки Панталони

Машки Шорцеви Лето Плус Големина Тенки Панталони За Плажа Кои Брзо Се Сушат Секојдневни Спортски Кратки Панталони

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : М ЕУ : 70 САД : 28 Половината : 66-98см/26.0-38.6" Хиплајн : 102см/40.2" Должина : 43.5 см/17.1" Големина : Л ЕУ : 72 САД : 29 Половината : 70-102см/27.6-40.2" Хиплина : 106см/41.7" Должина : 45см/17.7" ГОЛЕМИНА : xl еу : 74 сад : 30 половината : 73-106cm/28.7-41.7" hipline : 110cm/43.3" должина : 46.5 cm/18.3" големина : xxl еу : 76 сад : 31 половината : 77-110cm/30.3-43.3" hipline : 114cm/44.9" должина : 48СМ/18.9" големина : хххл еу : 78 сад : 32 половината : 80-114см/31.5-44.9" хиплајн : 118см/46.5" ДОЛЖИНА : 49.5 см/19.5" големина : ххххл еу : 80 сад : 33 половината : 84-118см/33.1-46.5" хиплајн : 122см/48.0" Должина : 51см/20.1" големина : хххххл Еу : 82 сад : 34 половината : 88-122см/34.6-48.0" ХИПЛАЈН : 126см/49.6" должина : 52см/20.5" машко лето Плус Големина Тенки Брзи панталони за плажа секојдневни спортски кратки Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убав 3. Натпревар со вашата омилена Маица итн 4.Одлично за забава, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Мажи Повод : Плажа,Спортски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Без Стил : Секојдневен,Спорт,Плажа Одговара : одговара на вистинската Големина Дебелина : Тенок Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез мажи Големина НА панталони ЕУ Сад Половината Должина НА Хиплина 76 31 77-110см/30.3-43.3" 114см/44.9" 48см/18.9" Големина : Ххл Еу : 76 Сад : 31 Половината : 77-110см/30.3-43.3" Хиплајн : 114см/44.9" должина : 48см/18.9" Шорцеви За Вежбање Мажи 5 Инчи. машки шорцеви 7 инчен вметнете големи и високи. плажа шорцеви за мажи лето. менс плажа шорцеви 9 инчен инсем. теретана шорцеви за мажи со џебови пакет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата