• Свеж
Medgear 12-Џебен Женски Пилинг Сет Со Сребрени Детали За Прицврстување И Контраст, Тиркизна, 4x-Голема

Medgear 12-Џебен Женски Пилинг Сет Со Сребрени Детали За Прицврстување И Контраст, Тиркизна, 4x-Голема

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Медгеар 12-џебни женски медицински пилинзи поставени со сребрени копчиња за прицврстување. Врвот на вратот со детали за контраст, 4 долни џебови за лепенки и еластичен кабел на рамото. Исчистете ги панталоните со сите еластични појаси и врвки за влечење, 2 џебови со детали за копчето за прицврстување и Пилинзи за Вратот со вратот со контраст и детали за копчињата, 4 долни џебови за лепенки и еластичен кабел на рамото. Панталоните за чистење имаат 8 џебови (2 предни џебови, 2 џебови со велкро затворање, 2 товарни џебови и 2 задни џебови). Целиот еластичен појас со врвка за влечење и Д-прстен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата