• Свеж
Landau цел ден уникатен два џеб директно влечење на нозе, панталони, стил 2032

Landau цел ден уникатен два џеб директно влечење на нозе, панталони, стил 2032

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ставете го најдоброто стапало напред во нашата права нозе, панталони со товари со целосна половината. Покрај ласкаво вклопување, исто така ќе добиете удар од тоа како нашата механичка ткаенина за истегнување ве одржува пријатно додека сте во движење. Потребни се џебови? Ве покривме со еден наполнет џеб на задниот дел, плус удобен карго џеб со делител на инструменти. 65% полиестер / 35% памучен механички истегнување со двојка со четкана завршница за меко удобно чувство што дише во текот на денот. Лесна грижа и живописни бои траат подолго . 4 џебови : 1 назад лепенка, и 1 товарни џебови. Ласкаво драпериз. Класично вклопување-генерално сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. 19 "Отворање на нозете, starвездени нозе, висок пораст. Целосен патент на панталони. Редовно : 31 1/2" Inseam, краток 29 "Inseam, висок : 33 1/2" Inseam.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата