• Свеж
Кадилак Ескалад Бришач Сет Комплет-Заден

Кадилак Ескалад Бришач Сет Комплет-Заден

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност. Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудјер за да се натпреваруваат на највисоките нивоа на автомобилски трки. Со сечилата на Бришачите Гудјер, можете да бидете сигурни дека, ќе доживеете супериорни перформанси на сечилото на бришачот за да го одржите вашето ветробранско стакло чисто за безбедно возачко искуство. Гудјер Бришачите Се направени во САД и дизајнирани да настапуваат во сите временски услови. Вклучува Комплет од 3 Сечила : Возач (22"), Патник (22"), Заден (12Е). Не Е Потребен Адаптер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата