• Свеж
Барби-Мател Мател Други Девојки Брб Фшнста Дл Аст

Барби-Мател Мател Други Девојки Брб Фшнста Дл Аст

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Секоја Кукла Барби Модничари има свој изглед и стил - од случајно кул до бохо задебелени букви, сите моди се инспирирани од најновите трендови! Со додадена разновидност и поголема разновидност во стилови, мода, чевли и додатоци, децата насекаде ќе имаат бескрајно повеќе начини да ја поттикнат својата имагинација и да ги играат своите приказни. Вклучува Барби Модата кукла носат модата и додатоци. Секој продаден одделно. Куклите не можат да стојат сами. Рамните чевли одговараат на кукли со зглобен глужд или рамни стапала. Боите и украсите може да варираат. Барби Модата Кукла Кукла До Тексас : Возраст : 3Ј+. Барби Модата кукла вклучува тексас фустан во комбинација со прилично бела чипка врвот. Црвените исечени чевли и соодветниот ѓердан со изјава го комплетираат нејзиниот изглед. Нејзината долга, темна брановидна коса е во тренд. Најдете го вашиот стил и разиграјте ги вашите приказни!. Повеќе различни прави собирање Барби Модата кукли уште позабавно. Соберете ги сите (секој продаден одделно).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата