• Свеж
ОГЛЕДАЛО КЛИП USB ПРАТЕНИК Играч Спорт Поддршка 8GB TF Картичка Преносни Мини Музички Медиа Плеер

ОГЛЕДАЛО КЛИП USB ПРАТЕНИК Играч Спорт Поддршка 8GB TF Картичка Преносни Мини Музички Медиа Плеер

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : мини големина, пренослив и лесен за носење во вашиот џеб.Вградена литиумска батерија на полнење со висока енергија, долго време на подготвеност.Дизајниран модерен и умен изглед, фина изработка. Пластичниот материјал за телото е издржлив.Може да се користи за читач на тф картички; може да се користи како мобилен флеш-уред, песни или податоци зачувани насекаде. Надворешна меморија : поддршка ДО 8gb Микро тф картичка (Не Е Вклучена). Поддршка за дигитална репродукција НА музика mp3 WMA формат. Спецификации : Материјал : пластика.Големина : 4. 2х2, 8х1, 3см.Боја : прикажи како слики.Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот вклучува : 1 * ОГЛЕДАЛО КЛИП USB MP3 Плеер. Надворешна меморија : поддршка ДО 8gb Микро тф картичка (Не Е Вклучена). Супер лесен, компактен и пренослив личен музички плеер. Може да се користи како мобилен флеш-уред, песни или податоци зачувани насекаде. Користење НА USB 1.1/2.0 интерфејс, поддршка топла-заменливи приклучок и игра. Поддршка за дигитална репродукција НА музика mp3 WMA формат. Може да работи со слушалки за приклучок од 3,5 мм.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата