• Свеж
Суперсонична 22 Класа - Комбинација на ДВД со целосна HD, LED TV DVD - 1080p, 60Hz и Mohu Leaf HDTV антена

Суперсонична 22 Класа - Комбинација на ДВД со целосна HD, LED TV DVD - 1080p, 60Hz и Mohu Leaf HDTV антена

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Исечете го кабелот со суперсонична 22 "1080p AC/DC LED телевизор/ДВД комбинација и Mohu Leaf 50 HDTV антена. Уживајте во зачудувачки квалитет на сликата и се чувствувате како да сте во право во средината на дејството. Плус, листот 50 затворен HDTV Антената се одликува со ист неверојатен дизајн како класичната антена на лисјата, но сега вклучува и револуционерен дигитален HDTV засилувач со ниска фигура на бучава и филтрирање на RF од еден вид. Supersonic 22 "Class TV/DVD комбинација (SC-2212) : Клучни карактеристики : Големина на екранот (Дијаг.) : 22 ". Тип на задно осветлување : LED. Резолуција : 1080p. Ефективна стапка на освежување : 60 Hz. Паметна функционалност : бр. Аспект Однос на аспект : 16 : 9. (H/V) : 160 степени/160 степени. Број на бои : 16,7 M. OSD јазик : мулти-јазик. Дигитално намалување на бучавата. Функција на тајмер за спиење. Поврзување : Компонента Видео : 1. Композитно видео : 1. HDMI : 1. RCA Audio L+R : 1. RF (коаксијална) : 1. USB 2.0 : 2. VGA : 1. Што има во полето : далечински управувач. Антена. Кабел. Кабел за напојување. Поддршка и гаранција : 90-дневна гаранција. ТВ штанд со рамен екран се продава одделно. Погледнете ги сите ТВ -штандови. ТВ Монт со рамен екран се продава одделно. Погледнете ги сите ТВ -монтирани. ТВ аудио опрема се продава одделно. Погледнете ги сите системи за домашно кино. HDMI кабли се продаваат одделно. Погледнете ги сите HDMI кабли. Додатоци се продаваат одделно. Погледнете ги сите додатоци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата