• Свеж
Студената индустрија за водата во водениот град на океанските сцени за сликање завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн по Грејс Поп

Студената индустрија за водата во водениот град на океанските сцени за сликање завиткана од платно печатење wallидна уметност,

DEN 911.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : сценографија; Природа; Надвор; Пејзаж; Море; Вода; Крајбрежје; Брег; Зграда; Архитектура; Земјиште; Небо; Сликарство; Вода на вода; Лето; Морски бранови. Дизајн по Грејс Поп.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата