• Свеж
„Гроздобер мапа на Торонто“ сликарско платно уметничко печатење

„Гроздобер мапа на Торонто“ сликарско платно уметничко печатење

DEN 768.00
Стока
Достапно е за нарачката

Гроздобер мапа на Торонто, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна беж боја, овој ликовен печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Авенија на пистата е компанија за е-трговија која им овозможува на дизајнерите на аспиранти мода со дестинација да ја наведат својата стока и да ги понудат своите услуги на купувачите преку Интернет низ целата земја. Нашата мисија е да ја револуционизираме модната индустрија за е-трговија со тоа што ќе им овозможи на масите и обичните креации на масите и да ги изградиме брендовите на аспиранти дизајнери, додека пионерските практики за услуги на клиентите кои создаваат незаборавни и возбудливи искуства за купувачите. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со мапи со американски земји за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата