• Свеж
Кејп Код светилник Сликарство печатење на завиткано платно

Кејп Код светилник Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Арии подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно испружено.-фино уметно платно печатење. /RRED.PRODUCT Тип : -print.Region : -North America.Primary Art Material : -Canvas. Големина 18 "h x 12 " w x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 30 " H x 20 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "D -големина : -large 33 " -40 ". Големина 45 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 12" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 12" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W x 1,5 " D -Depthoer Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 12 "W W X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 24 "H x 16 " W x 1.5 "D -Overal Height -од горе до дно : -24 ". Големина 24 "H x 16 " W x 1.5 "d -veral widt maax6799 Карактеристики пристигнуваат подготвени за обесени. Вклучува сертификат за автентичност Професионално рачно истегната. Печатење на ликовно платно. Галерија завиткана во одржлив и невоен дрво Плажа. Боја : портокалова/сина/црвена. Тип на производ : печатење. Регион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 12" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (45 "H x 30" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 30" H x 20 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 20". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 7 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата