• Свеж
Аукфа 3-седиште кауч со перници, мебел за дневна соба, виолетова кадифе

Аукфа 3-седиште кауч со перници, мебел за дневна соба, виолетова кадифе

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Софа целокупна димензија : 81. Премиум кадифена обвивка, рачно изработени канали и раскошни метални нозе се обединуваат за да предизвикаат чувство на монументален луксуз. Отстранлив капа на перница : Бр. Големини на пакетот : . Пополнувањето на сунѓер со висока густина и пролетта со голема јачина обезбедуваат добра поддршка и удобност за телото и го олеснуваат вашиот замор цел ден . Материјал / боја на нозете : злато.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата