• Свеж
Колегит на источен Кентаки полковник Сребрен тросед

Колегит на источен Кентаки полковник Сребрен тросед

DEN 2879.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дневна во вашите источни полковник Кентаки Сребрена тросед со двајца пријатели или се протегате сами и уживајте да ги развеселувате своите полковник за победа. Серијата Сребрена е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Софата доаѓа стандард со едно лого на централната перница, дополнително логоа може да се купат одделно. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, ПВЦ; Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина; Суспензија на без-саг и пена со висока еластичност; Ограничена гаранција за живот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата