• Свеж
Јужна Каролина Гамекокс памук, сет на листови - рамен лист, вграден лист, случаи со перници, крал, тимски бои

Јужна Каролина Гамекокс памук, сет на листови - рамен лист, вграден лист, случаи со перници, крал, тимски бои

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Лиценцирана од Јужна Каролина Gamecocks, Сет на брендови на колеџ опфаќа 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 перници. Сите направени од 100 проценти памук, 200 материјал за броење на навој, нашите комплети за чаршафи се машини што се мијат со слични бои во ладна вода и треба да се исушат на тивок оган. Рамниот лист мери 108 инчи за 101 инчи, вградениот лист мери 78 инчи за 80 инчи за 12 инчи длабоко за да одговара на скоро сите душеци. Увезени. Мерки со рамен лист со големина на кралот : 108 инчи од 101 инчи. Мерки за вградени листови со големина на кралот : 78 инчи за 80 инчи за 12 инчи. Комплетот на листови со големина на кралот вклучува 2 перници. Опремениот лист вклучува еластичен низ целиот лист, го елиминира потенцијалот за повлекување на душекот. Официјално лиценциран производ. Печатено во светли и живописни бои. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата