• Свеж
Патување Колекција Жени Џамила Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Џамила Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

DEN 431.68
Стока
Достапно е за нарачката

Подгответе се да импресионирате Во петицата Џамила Со Колекција На Патувања. Оваа изјава парче нуди стил и удобност со луксузни вегетаријанска кожа горните и 4 мм Тру удобност пена unsole. Плетени ремени и детали за врзување во кафез го надминуваат дизајнот за смела завршница. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Врзи. Тип На Ремен : Завиткајте Го Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата