• Свеж
College Collection Womens Hadli Tru Comfort Foam Pointed Toe High Stiletto Pumps

College Collection Womens Hadli Tru Comfort Foam Pointed Toe High Stiletto Pumps

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Фармерки, коктел фустани и минијатури, овие потпетици на пети одат со скоро сè. Колекцијата Hadli Heels By Journee ја карактеризира нашата потпис веганска кожа нагоре, наредени со удобна пена од 4 мм tru ™ ™ insol. Задебелена потпетица на стилото го воздигнува овој дизајн на лизгање за изглед на продолжување на нозете. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата