• Свеж
Розово раскинување женско камо црно циркониумски прстен со полирани рабови и вклопување на лукс удобност

Розово раскинување женско камо црно циркониумски прстен со полирани рабови и вклопување на лукс удобност

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од црн циркониум, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Pink Break Upенски камо црно циркониум прстен со полиран рабови и луксузна удобност вклопување : Совршен прстен за секој повремено даб маскирна маскира, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од црн циркониум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата